Grzejniki Regulus są promowane poprzez coroczną misję Regulusa. W roku 2009 i 2010 głowna nagroda przypadła znanemu propagatorowi marki Regulus - firmie Euromex - Technika grzewcza, operatorowi znanego sklepu FUEGO.pl.
Wszystkie znaki towarowe, fotografie, nazwy handlowe używane na stronie są własnością ich prawnych właścicieli i zostały użyte w celach informacyjnych.

REGULUS-system INSIDE

Regulus Inside.

Grzejniki Regulus Inside są całkowicie nowatorską propozycją na rynku techniki grzewczej. Zdarzają się sytuacje kiedy brakuje miejsca na grzejnik umieszczony na ścianie oraz mamy możliwości zastosowania ogrzewania podłogowego kanałowego. Regulus proponuje umieścić grzejnik wewnątrz ściany, w specjalnej wnęce i ukryć go za ozdobną żaluzją. Jest to rozwiązanie proste, funkcjonalne, eleganckie i dyskretne.

Budowa grzejnika Regulus Inside

Składowe systemu Regulus Inside to grzejnik wewnątrzścienny.który wykonany jest z lamelek aluminiowych nasuniętych na pakiet z rur miedzianych DIN18. Moduły produkowane są w długościach od 40 do 180 cmw kolorze RAL 5008. Obramowanie zewnętrzne wnęki - opaska ścienna wnęki. Maskownica wnęki - wkładana w obramowanie wnęki. Wanna wnęki - wykonana z blachy aluminiowej pomalowanej proszkowo na kolor RAL 5008.

Kupujmy Polskie Produkty !

 

Copyright 2010 - 2018 by www.konwektorowe.pl wszystkie prawa zastrzeżone.
Grzejniki Regulus